Čtvrtek, pátek, sobota, aneb výzmamné události

9. července 2006 v 22:11 | Sargo |  Zabíhající se mamina
Poslední dny byly nabyté významnými událostmi.

Čtvrtek
Ve čtvrtek byly Murýškovi tři měsíce. Připadá mi to jako takové zlomové narozeniny, i když patrně jenom proto, že se dají nazvat i čtvrtrokem. Žel je to období, které jsem si sama určila jako regenerační. Jinak řečeno, nejvyšší čas se dát do kupy a z rosolu vyrobit pevné svalstvo. Nebo alespoň nějaké svalstvo.

Pátek
V pátek jsme prvně vyjeli na návštěvu; mrňous byl v pohodě. Dotyční mají takřka tříleté dítko a další klepe na dveře, tak abychom je stihli pozdravit dřív, než budou zase kdo ví jak dlouho nespolečenští. Bylo mi to velmi příjemné: po dlouhé době jsem někde ve společnosti byla za tu štíhlou. Pravda, konkurenci v podobě ženy v devátém měsíci těhotenství by někdo mohl označit za neregulérní, ale pěstuji si pozitivní myšlení.

Sobota
Sobota vlastně nebyla nijak zvlášť pozoruhodná, kromě toho, že byl Jášík neuvěřitelně vzorný, čehož jsem nevyužila, majíce záchvat lenosti. Protože se u něj začal objevovat nový prvek v chování - občas mu vyloženě vyhovuje být raději v postýlce, než v náručí, což si moje záda velmi pochvalují, a stačí si za ním jen tu a tam jít pokecat - možná přestane domek vypadat jako bordeliště a moje maličkost jako... jako značně neudržovaná a jetá ženština na mateřské.
Ne že by to byla taková sranda. Žirafa mrňousa vytáčela k nepříčetnosti, i byla odstraněna, ale mantinely na postýlce jsou také potištěné žirafami a jak prosvítá světlo... jednu si vyhlídnul a - naštěstí přátelsky - na ni funěl. Takže jako dobrý.
No. A taky se celou sobotu děsně žra... ne, to se nedá jinak nazvat, takže žralo. Výroba svalstva se odkládá, až bude Jášíkovi čtvrt rok a týden, což je úplně stejně kulaté jako čtvrtrok osobně, záleží jenom na úhlu pohledu. Tak :-)
Neděle
Neděle byla velevýznamný den, tak moc, že si zaslouží samostatný blog; jdu na něj. Den to byl velmi příjemný - už dlouho jsem neměla příležitost se tak dobře bavit na něčí účet... co víc si přát ;-)
A na závěr foto s kamarádkou Týnou,
aneb v ženské náruči je vždy dobře, nebo alespoň snesitelně ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tdaakm tdaakm | E-mail | Web | 16. června 2009 v 21:23 | Reagovat

FmKEOY  <a href="http://kimippeanhgy.com/">kimippeanhgy</a>, [url=http://yrjcbtjkvltg.com/]yrjcbtjkvltg[/url], [link=http://kqlrjjkmpwhy.com/]kqlrjjkmpwhy[/link], http://hdzlbjejlagk.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama