Plaváček podruhé ;-)

7. června 2006 v 13:13 | Sargo |  Čerstvá mamina
Tentokrát jsme měli u koupání tatínčí asistenci a měl tedy kdo držet foťák. Další várka pro Spolek Příznivců Focení Mrňousa Za Každé Situace!
Kromě foťáku měl též bojovým úkolem podávat všeho možného, co není úplně na dosah. Taková ruka dvě navíc, to se hodí.
Musím přiznat, že mě tuhle pobavila jistá americká herečka, která v jakémsi pořadu pravila, jak se těší na prcka, a že tatínka nepotřebují, že si vystačí sami a pořádně si to užijí. Po pravdě řečeno, mít hospodyni, šoféra a zahradníka, myslím, že bych si taky vystačila i sama (i když by to byla škoda ;-)) a ohromně bych si to užila! :-))
Leč zpět ke koupání. Vzhledem k čerstvé zálibě ve vodě, kbelík zůstal pro dny, kdy je chladno, spěchá se, nebo mrňousa bolí bříško. (Fotogeničnost mrňousa ve vaničce jistě není, ehm, určitě ne, kdepak, vůbec důvodem ;-))
Alespoň nějaké foto, kde je vidět (promiň, Jášo ;-)), že máme fakt kluka :-)
Čistě pro zajímavost (leč nikoli náhodou, talíř leží přede mnou) dodám nejoblíbenější recept k obědu pro ty, co nemají hospodyni, šoféra a zahradníka: celozrnná bio kolínka (aspoň něco zdravého k k tomu kojení - a hlavně, vaří se jenom tři minuty! Šedozelenou barvou se nenechte odradit ;-)) se uvaří, zalijí lžící olivového oleje (ale no tak, děvčata, hubmene snad všechny, tak zapomeňte na máslo) (naučit se na olivák byla fuška, ale už mi chutná ;-)) a posypeme strouhaným sýrem. Největším hitem je blaťácké zlato. V případě, že prcek spí obzvláště tvrdě a je naděje na trochu víc času, lze šedozelená kolínka nahradit žluťoučkými brambory, dál postupujeme stejně (až na to tříminutové vaření).
Proč mám pocit, že už jsem to jednou psala? No nevadí - opakování je co? Matka moudrosti.
Mňo, bylo to dobrý, tak dokončíme blog a půjdeme nakrmit i zbytek domácnosti...
Koupání bylo príma, ale dostal jsem z toho hrozný hlad!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amelie Amelie | Web | 24. května 2012 v 1:45 | Reagovat

Nádherné fotky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama