Těhule - Ospalá středa

29. března 2006 v 16:26 | Sargo |  Těhule
Alespoň myslím, že je středa...

Tak jsem na mateřské. Srandovní pocit; trochu děsivý. "Za měsíc a půl" zní jako hrozně dlouhá doba, ale "za šest týdnů", to je příliš na dosah ruky. Ale vlastně se mám dobře. Navzdory snižující se pohyblivosti je mi rozhodně o hodně líp než na začátku. Kupodivu jsem poslední dobou i ve své kůži - nedojímám se nad každým koťátkem z televizní reklamy (ale jenom tu a tam ;-)). Jo - a už mám 115cm (kousek pod pasem ;-)). Prostě jak průměrnej amík.
Spalo bych... dochroupu špagety a zapadnu pod deku.

Zjistila jsem tuhle, že jsem již dokonale zvyklá na fakt, že jsem těhule těhulovitá. Potkala jsem známého, u kterého jsem mohla předpokládat, že můj pupík vidí prvně - a vůbec mě to nenapadlo! Žádné přemýšlení, jestli si všiml (ha ha), jestli na to něco řekne a co mu odpovím a co si o tom myslí a jestli divně nekouká... prostě normálka. To jsem to vlastně stihla ještě docela dlouho před termínem, ne? ;-)
Zajímavé, v TV právě běží reklama na "nové album" Enyi, které jsem dostala k Vánocům.
Výlet do Karlových Varů připoměl mi provinčnost malých (?!) měst. Šourám se tak po centru a zjišťuji, že na mě lidi - čumí. Jestli to bylo pončem, nebo pupíkem, těžko říct, ale pončo, co si tak pamatuju návštěvu z loňského léta, by stačilo samo o sobě. Je to trochu hloupé. V Praze se většinou nikdo neotočí ani když kráčím v dlouhém plášti s mečem po boku a stříbrnými vlasy. Hmm.

Špagety dochroupány.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama