Těhule - Ještě dalších pár poznámek do deníčku

11. března 2006 v 12:46 | Sargo |  Těhule
Zjistila jsem, že na některých obrazovkách se pozadí mého blogu ukazuje jako růžové. Nemám ráda růžovou. Pokud se vám tak objevuje, upravte si monitor a styďte se, že jste jeho správné zobrazení tak zanedbali.
. * . * . * . * . * .
Teploměr funguje! A dokonce i plave hlavou nahoru. Vypadá totiž jako žlutá kachnička a na rozdíl od gumové (přiměřeně pískací, údajně plovací) se drží na vodě dobře, přestože je placatá, vykukuje jí akorát oko, takže vypadá jako špiónící ponorka. Zjistila jsem, že příjemná teplota je na chlup 100oFarenhaita. (Konečně vím, od čeho ten chlap tu svojí stupnici odpíchnul.) Až na to, že jsem mezitím zapomněla, přes kolik bych neměla chodit. Ale nepřišlo mi to zas tolik a i když mé svědomí není zcela čisté, zjistila jsem, že každý stupeň je tam tak moc znát, že to nejspíš nepřeženu. Za ty tři hodiny, co jsem tam ležela dneska, jsem si ostatně vodu připustila jenom párkrát a ani se nenaplnila vana. Já jsem TAK vzorná! Bohužel se ze mě opět nic nerozpustilo, ale co, váhu teď nebudu muset nikde hlásit nejmíň tři týdny, takže právě... TEĎ jsem zapomněla, kde je.
. * . * . * . * . * .
Kde kdo mi říká, že vypadám dobře a spokojeně. Hmm. Buď je to tím, že když už se dostanu mezi lidi, jsem happy (zvlášť když, samozřejmě, se dostávám mezi samé příjemné lidi, co bych lezla mezi protivy, když to dá tolik práce), nebo, usoudila jsem, těhotným ženám evoluce zařídila, aby ostatním připadaly rozzářené a spokojené. Ono by asi lidstvo brzy vymřelo, kdyby těhule vypadaly tak, jak se cítí!
. * . * . * . * . * .
Usoudila jsem, že bych se měla pokoušet více chodit po naší vesnici - zejména nyní. Pro rohlíky, noviny, a každého zdravit - zkrátka sbírat kladné body. Těhulky vypadají svým způsobem roztomile (alespoň pro ty, po kterých nechtějí pustit sednout v MHD), zatímco sedřená matka s čerstvým novorozencem, řvoucím na celé kolo, nikoli.
. * . * . * . * . * .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama