Mám mobil.

3. března 2006 v 5:51 | Sargo |  Různosti
Ano, i já.
Teď dokonce několik týdnů nový - Sony Ericsson K700i. Jsem s ním naprosto spokojena, má všechno co potřebuju ještě vymakanější, než jsem doufala a vytkla bych mu snad jen malou paměť na sms.
Co neměl tak úplně dokonalé, je zvonění. Chybělo mi tam prostě to jedno, nějaké ambientní, hlubší, prostě akorát; jsou tam samé moc vysoké tóny. Na oprávněnou námitku, že hlubší jsou hůř slyšet, mohu jen ze zkušenosti říci, že je to tak, ale že se ucho velice rychle na to "své" zvonění našteluje a slyší ho pak, i když nikdo další (což je sympatické).
Kupovat si zvonění je podle mého zvrhlost největší. Přijde mi to jako absurdní investice, časová i finanční, vhodná tak pro tu nezralejší část školní mládeže. Přesto jsem si na netu ve slabé chvilce našla jedno - nebylo ani ambientní, ani dokonale nenápadné, i když vlastně je dosti hluboké, ale hlavně tak úžasně zvrhlé, že mu nešlo odolat - a pak to nechala uležet. Kupovat si zvonění je prostě zvrhlost. A navíc jsem neměla nastavený wap, a podobná nastavování přímo... nemám ráda.
Uběhlo pár týdnů, přišla další slabá chvilka, no a... nastavení wapu, pravda, trvalo celých deset minut, příkoří, což? A tak mám nové zvonění a připadám si jako zvrhlík největší. Když už jsem byla v tom, nechala jsem si poslat i jednu hru, naprosto úžasnou, dokonalou a skvělou, kuličky se skládají sem a tam, šmuflíky puflíky, jen bych zakázala tam ukazovat odehraný čas, to je špatné na svědomí; ale mám aspoň výmluvu, že je to bezva, když nemůžu usnout. Jenom baterky najednou nevydrží, nevím proč, týden jako dřív O:-)
Zvonění je opravdu ujeté a po prvním skoro-infarktu, když se v dokonale tichém bytě ozval nečekaný cizí zvuk, má efekt ten, že se začnu tlemit kdykoli ho slyším.
Ale stejně je to zvrhlost a že si kolem toho žije vlastní průmysl a běží reklamy v televizi (příííííšernější než cokoli jiného) je dost podivná přestava. Ale lidi jsou divný odjakživa.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marky Marky | Web | 3. března 2006 v 8:09 | Reagovat

Mobil, che. Tuhle zvrhlost moderní doby se podařilo mému drahému mi vnutit až po té co jsem začala chodit do práce. A  i tak ho neustále někde zapomínám, nenabíjím a pod.   Zkrátka ho k životu až tolik nepotřebuji. Moje kolegině v práci málem skátil šok, když se ode mě dozvěděli, že vystačím s kreditem 200 Kč  cca tři až čtyři měsíce.

2 Sargo Sargo | 3. března 2006 v 20:41 | Reagovat

Mno, tak s takovým kreditem si sice nevystačím, ale stejně jsme oba spíš ti nikoli-závislí :-)) Tu a tam ho někde nechám ležet a pak tam čeká několik sms od prosté první, po několik dalších typu "žiješ vůbec, že neodpovídáš"? ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama