Uspokojující Vyvolení

26. února 2006 v 20:57 | Sargo |  Různosti
Přes ofinu už nevidím - potřebuji ostříhat - má ovšem smysl volat mé kadeřnici, když se tak chystala, že ji vezmou do Vily k Vyvoleným? Je ohromně podobná Vendy (aspoň myslím, že se tak jmenovala), včetně vlasů a tak. Takže myslím, že nevezmou.
Už dvacet minut mám puštěnou televizi a k úžasné počítačové hře Bubble Shooter poslouchám, hodíce tu a tam nevěřící oko na obrazovku, další várku Vyvolených. Odsouzených k neúspěchu, jak už to u druhých várek podobných show bývá. Obdivuju se, že jsem to tak dlouho vydržela a cítím hluboké, úžasně očišťující uspokojení z vědomí, že s nimi nemusím mít vůbec nic společného. Že se na ně nemusím koukat, nemusím o nich číst, nemusím o nich nic vědět. Můj život bude bohatší o hodiny času, kdy budu dělat velkou spoustu zajímavějších a podnětnějších věcí, než koukat na to, jak žijí a poslouchat Terezku. V první sérii mě napřed potěšila, už nepůsobila tak trapně, jak jsem si jí pamatovala z Esa. Novota vyšuměla, už opět působí jenom trapně.
Je zvláštní, jak příjemný pocit to je. Nemuset s nimi mít nic společného. Aaaaach! Obvykle by stejně příjemný dojem z "nemuset" čekal člověk třeba u velkého úklidu, nepříjemné návštěvy... Ale i tak by to asi nebylo až tak uspokojující, jako zrovna tohle. Stačí natáhnout ruku a stisknout tohle tlačítko... (Aha, nestačí. Ovladač je v moci někoho jiného. A ten někdo je sadista, který se víc jak televizí baví mými vyděšenými pohledy, kterých se nezdržím při obzvláště... ech... vyvolených hláškách. A ještě se přizná, jak ho těší mě mučit! Mno, když bude nejhůř, uvidíme, kdo z koho. Tváří v tvář koštěti vydá ovladač dobrovolně a rád.)
Jestli tam kadeřnici mám nebo nemám, si raději zjistím zítra telefonem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marky Marky | Web | 27. února 2006 v 8:17 | Reagovat

jj. Plně s tebou souhlaeím, Vyvolení jsou jen ztráta času. Opravdu jde čas strávit hodnotněji.

A neboj, mužíčkovi se to všechno vrátí až bude mimísek na světě. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama